پاورپوینت آماده بررسی و دسته بندی انواع مختلف سنگ ها

مطالب دیگر:
🔑دانلود تحقیق نقش ترافیک در تصادفات جاده ایی 15 ص🔑دانلود تحقیق نقش دولت در تجارت 15 ص🔑دانلود تحقیق نقش عوامل اجتماعی و مجرم در تكوین جرم ( کار تحقیقی 1) 122 ص🔑دانلودت حقیق نقشه کشی در سیستم های مخابراتی🔑دانلود تحقیق نكاتی كه در تعمیر مانیتور باید توجه داشت 20 ص🔑دانلود تحقیق نكاح با غیر مسلمان 33 ص🔑دانلود تحقیق نگاهی به نرخ ارز 13 ص🔑دانلود تحقیق نگاهی به وظایف سردفتران 28 ص🔑دانلود تحقیق هالوژنها🔑دانلودتحقیق هدف 21 ص🔑دانلود تحقیق هزینه یابی کیفیت در پروژه ها 17 ص DOC🔑دانلود تحقیق هلال سرخ 16 ص DOC🔑دانلود تحقیق هواشناسی و آلودگی هوا 29 ص🔑دانلود تحقیق هوش مصنوعی یاROBAT 38 ص🔑دانلود تحقیق هیدروتهای كربن و ساكاروز در تغذیه انسان 50 ص🔑دانلود تحقیق هیدروكسی آپاتیت و شیشه های پایه سیلیكاتی 16 ص🔑دانلود تحقیق هیدروژن 28 ص🔑دانلود تحقیق هیدروژن🔑دانلود تحقیق واردات غیر ضروری و اثرات منفی آن بر اشتغال 27 ص🔑دانلود تحقیق وسایل شیفت فاز الكترومكانیكی 44ص🔑دانلود تحقیق وصیت و انواع آن 31 ص🔑دانلود تحقیق وصیت 34 ص🔑دانلود تحقیق وضعیت حقوقی معاملات معارض با قرار داد تعهد به فروش عین معین 54 ص🔑دانلود تحقیق وكیل و قاضی 58 ص🔑دانلود تحقیق ویژگیهای پروكسید ساكن در سازه های پلی آنیلین 21 ص

سنگ های آذرین، سنگ هایی می باشند که یا در زیر زمین و یا بالای آن به وجود آمده اند، در زیر زمین هنگامی به وجود می آیند که سنگ های ذوب شده، به نام ماگما، در اعماق به دام می افتد. از سرد شدن آهسته این توده ها سنگ های آذرین تشکیل می شوند.سنگ های آذرین همچنین هنگامی که آتشفشان انفجار می یابد تشکیل می شوند.در این حالت ماگما به سطح زمین رسیده و از سرد شدن آن سنگ های آذرین تشکیل می شوند. هنگامی که ماگما در سطح زمین رخنمون می یابد، گدازه نامیده می شود. هنگامی که گدازه سرد می شود سنگ های آذرین در روی سطح زمین به وجود می آیند.

دگرگونی مجاورتی نامی است که به تغییراتی که در هنگام نفوذ ماگما درون سنگ های اطراف ایجاد می شود اطلاق می گردد. از آنجا که در سطح تماس ماگما با سنگ های اطراف درجه حرارت بسیار بالا می باشد،بنابراین تغییرات در این مرز بسیار شدید بوده اما با دور شدن از آن کم تر می شود. در اطراف سنگ های آذرینی که از سرد شدن ماگما به وجود آمده است، یک زون دگرگونی به نام هاله دگرگونی مجاورتی تشکیل می شود. هاله دگرگونی یاد شده ممکن است دارای درجات متفاوت دگرگونی باشد. کانسارهای معدنی مهمی ممکن است دراین زون دگرگونی و یا در اطراف آن تشکیل شوند.